انجمن معتادان گمنام ایران NA Iran Narcotics Anonymous

بهره گیری از دانش روز دنیا و نظر مجرب ترین تیم روانشناسی و روانپزشک ترک اعتیاد وجه تمایز این مجموعه با سایر مراکز درمان اعتیاد می باشد. اعتیاد به مواد مخدر یکی از مشکلات جدی جامعه ماست که بر افرادی از هر جنس و سن تاثیر می‌گذارد. اما برای زنان، این موضوع ممکن است با چالش‌ها و مشکلات بیشتری همراه باشد. برای حل این مشکل، کمپ ترک اعتیاد بانوان به عنوان یک راه حل موثر مطرح شده است.

گزارش تصویری زیر که حسین امینی عکاس خبرگزاری ایسکا نیوز تهیه کرده است وضعیت این مرکز ترک اعتیاد را نشان می دهد.
این کمپ ها تلاش می کنند تا محیطی آرام و امن را برای بانوان و دختران فراهم نمایند. در چنین شرایطی، بانوان می توانند با خیالی آسوده و به دور از تحقیر و توهین، مراحل درمان خود را ادامه دهند.

این مرکز ترک اعتیاد، با تمرکز بر مهمترین پارامترهای درمانی در ترک اعتیاد بانوان، که شامل آسایش و رفاه بیماران می‌شود، در سال ۱۳۹۶ تأسیس شد. مرکز ترک اعتیاد بانوان نیاوران، به اهمیت بسیاری به بهبودی و راحتی بیماران معتاد، به مواد مختلف می‌دهد و از بهترین امکانات و ابزارهای رفاهی بهره می‌برد.

حوزه دریاچه ارومیه پایلوت جامع حوزه آبخیزداری کشور انتخاب شده است

کلینیک ترک اعتیاد دکتر جوادی با ارائه خدمات ویژه و استفاده از روش های نوین برای ترک انواع مواد مخدر در زنان پیشتاز است. محمد کریمی، دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان نیز در این آیین ایجاد این مرکز را اقدامی موثر در ساماندهی زنان مصرف کننده مواد مخدر و تسریع در روند بهبودی این افراد دانست. کمپ ترک اعتیاد بانوان آذربایجان‌غربی با حضور فرماندار ارومیه، مدیرکل بهزیستی استان و برخی مدیران دستگاه‌های مرتبط بعد از چند سال وقفه، دوباره آغاز بکار کرد. 🔺کمپ ترک اعتیاد بانوان آذربایجان‌غربی با حضور فرماندار ارومیه، مدیرکل بهزیستی استان و برخی مدیران دستگاه‌های مرتبط بعد از چند سال وقفه، دوباره آغاز بکار کرد.
در این مرکز روشهای جدید و متدهای روز دنیا جهت ترک اعتیاد مورد استفاده قرار میگیرد. مشاوران و متخصصان درمان ترک اعتیاد در بهترین کمپ اعتیاد بانوان پاکدشت با فعالیت های حرفه ای، به بانوان کمپ ترک اعتیاد بانوان و خانواده ها در مکانی بهداشتی جهت ترک اعتیاد کمک میکنند. در بهترین کمپ اعتیاد بانوان پاکدشت، بیماران بستری شده و پس از بهبود و ترک اعتیاد، تحت نظر پزشکان و مراقبت مددکاران قرار میگیرند.
این مرکز درمان اعتیاد با نظارت سازمان بهزیستی کشور توانسته، رتبه ممتاز مراکز ترک اعتیاد زنان در اهواز را کسب نماید. ترک اعتیاد در پاکدشت ، از فعالیتهای مرکز ترک اعتیاد بانوان در پاکدشت میباشد. در این مرکز، مشاوران و مددکاران اجتماعی با مشاوره دادن به بیماران مبتلا به اعتیاد، در مکانی بهداشتی به بانوان جهت ترک اعتیاد پاکدشت یاری میرسانند. ترک اعتیاد پاکدشت مختص بانوان بوده که تحت نظر روانشناسان و پزشکان متخصص، بانوان میتوانند به سلامتی جسمی و روحی مناسبی برسند.
حال تصور کنید که این زن دارای همسر و فرزندانی نیز باشد، در این حالت سومین قربانی آسیب اعتیاد زنان، این افراد می باشند.

تیم والیبال شهرداری گنبد

امکانات رفاهی و شرایط مناسب برای گذراندن دوره درمانی در یک کمپ ترک اعتیاد، می تواند تاثیرات فراوانی در مسیر بهبودی افراد داشته باشد.

در کمپ های ترک اعتیاد خصوصی امکانات رفاهی بسیار مناسبی برای بیماران در نظر گرفته شده است. حتماً کمپ ترک اعتیاد ای را انتخاب نمایید که از تمامی شرایط امکانات و خدمات آن اطلاع داشته باشید. در این صورت می توانید با خیال راحت روند درمان را در یک مرکز خوب و مناسب پیش ببرید و هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.
کمپ ترک اعتیاد خوب و معتبر باید شرایط بسیار خوبی برای بیماران مهیا کرده باشد.
اما می توانید به این افراد کمک کنید تا راحت تر پروسه درمان خود را بگذرانند. درک شرایط بیرونی و درونی این افراد در مرحله اول بسیار اهمیت دارد. اگر قصد ترک اعتیاد اجباری بیمار خود را دارید، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و بررسی کمپ های اجباری به صفحه کمپ اجباری ترک اعتیاد مراجعه کنید.

بنابر آمار رسانه‌ها، ۸۰ درصد از معتادانی که در این مراکز اعتیادشان را ترک کرده‌اند، دوباره به اعتیاد روی آورده‌اند.

برای بستری شدن بانوان در کمپ ترک اعتیاد زنان حتما به اجازه و همراهی خانواده درجه یک مانند پدر، مادر، خواهر، برادر و یا همسر نیاز است.
بارها به همراه مسوولان ارشد و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به کمپ ترک اعتیاد ‘باغ فرشته’ رفته ام و پای حرف دل دختران و زنانی که در این کمپ نگهداری می شوند، نشسته ام. از جمله امکانات کلینیک پیام تندرستی، ارائه درمان بستری و سرپایی می‌باشد.

  • با وجود اطلاعاتی که در مطلب بالا در اختیارتان قرار دادیم اگر در مورد ترک تریاک سوال دارید، می‌توانید با مراجعه به سامانه پذیرش۲۴ و گرفتن وقت از خدمات یک دکتر روانشناس آنلاین استفاده کنید.
  • این مجموعه می تواند با حمایت های اقتصادی به تسریع روند درمان کمک کند.
  • در اولین حالت با آسیب های جسمانی و در دومین حالت با تصمیم های اشتباه که برای کودکانش گرفته می شود.
  • این کار هم ناقضِ حقوق افراد است و هم آن‌که آسیب‌های روانی و جسمی زیادی در پی خواهد داشت.

البته تلاش‌های پیشگیری و رویکردهای درمانی اعتیاد معمولا موفق هستند.

سطوح پایین B12 و فولات ممکن است با افسردگی در افراد مسن مرتبط باشد. خدمات پزشکی ویزیت بیمار ، مددکاری اجتماعی جهت مشاوره مددیار اعتیاد جهت برگزاری کلاس و غیره….. مهدی جرجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان گرگان از مرکز ماده 16 بانوان به صورت سرزده بازدید کرد. از خواص این دارو می‌توان به بهبود عملکرد کبد و ادرارآور بودن آن اشاره کرد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.